LOGO adv-234x60

Mladík z Přerova usnul v rychlíku. Probudil se ráno v Moskvě

Chtěl se svézt rychlíkem z Přerova domů do Ostravy. Uprostřed noci zaspal a probudil se na konečné rychlíku Chopin. Na železničním nádraží v Moskvě.

Možná se vám taky někdy stalo, že jste zaspali zastávku nebo se probudili na konečné autobusu. Mladík z Přerova však na své cestě z flámu překonal půl Evropy.

Hlavní nádraží v Moskvě

Hlavní nádraží v Moskvě

Michal Navrátil z Ostravy v sobotu večer nedostál svého jména a domů se z  večírku nevrátil. Když v Přerově nasedl do rychlíku Chopin R405, myslel si, že je do hodiny doma v Ostravě. Jaké však bylo jeho překvapení, když se úderem desáté ráno probudil na vlakovém nádraží v Moskvě.

„Něco jsme v Přerově popili, naskočil jsem do vlaku s lístkem do Ostravy, nastavil v mobilu budík, aby mě za 45 minu zazvonil. Znám se, občas ve vlaku zadřímu. Zapomněl jsem ale, že mám vybitý telefon a ten se vypnul a jak jsem byl za celý týden nevyspaný, probudil jsme se až ráno.“

Vypráví mladík, který se z Moskvy vrátil až za tři dny jiným vlakem, na který si musel na nádraží jak sám říká vyžebrat.

„Zprvu jsem nevěděl, kde jsem a čekal jsem, až vlak zastaví, jeli jsme tři hodiny bez zastávky, myslel jsme, že se vlak z Ostravy vrací na Prahu. Ale když jsem vystoupil v Moskvě, myslel jsme, že se složím. Ne z kocoviny, ale z toho šoku.“

„Neměl jsme u sebe víc, než dvě stovky, vybitý telefon a strašnou žízeň. Rusové se naštěstí slitovali a na nádraží se mi personál složil na zpáteční jízdenku.“

Mladík tak po cestě z Přerova do Ostravy najel 2800 KM a cesta vlakem mu trvala přes Moskvu 58 hodin. Záhadou je také to, jak mladík dokázal bez pasu překročit ve vlaku státní hranici na Ukrajině.

 

Na našem Facebooku se podíváte ještě dál než do Moskvy.

Tady nic není

 

Dále čtěte:

Evropská unie dotuje chov sladkovodních lachtanů i v ČR

Alkoholici a pijani záhadně mládnou. Retrospektivní alkoholismus testují na Moravě

Můž se dvakrát oženil, obě jeho manželky se potkaly na Facebooku

Proč by pánové neměli chodit na dámské WC?

 

Studujte to co vás baví – děláte to pro sebe! 

FPA

 

Share Button

Leave your comment

         

Back to Top